Start


Zapraszamy na wypoczynek do położonej w centrum Karpacza Willi ARKADIA. Dysponujemy apartamentem przeznaczonym  dla maksymalnie 7 osób, składającym się z  pokoju LEŚNEGO-4 osobowego i GÓRSKIEGO-3 osobowego ( każdy z własną łazienką), kuchni i oszklonej werandy. Do dyspozycji Gości: ogród z dwoma tarasami , dwa zamykane miejsca parkingowe, Wi-Fi na terenie obiektu. Istnieje  również możliwość wynajęcia pojedynczego pokoju  dla 2, 3 lub 4 osób.
 
Współcześnie zbudowana willa nawiązuje swoją architekturą do tradycyjnej  zabudowy Karpacza. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny. Stworzyliśmy miejsce, które podbija serca i koi duszę. Miejsce, gdzie w kontakcie z pięknem czas płynie w magicznym rytmie. Arkadia  położona na stoku, cieszy widokami na ŚNIEŻKĘ, Kowarski Grzbiet i na znajdujący się poniżej Park Roślin Wodnych. 
 
Opłatę za pobyt wraz z opłatą miejscową (2,50 zł/os/dzień) pobieramy gotówką w dniu przyjazdu. W sezonie  rezerwacje tygodniowe od soboty do soboty.
Na życzenie oferujemy w atrakcyjnych cenach przejazdy na terenie Karpacza i okolicy. Doradzimy Państwu co warto zwiedzić i gdzie wybrać się na wycieczkę.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok